» KUCHNIA REGIONALNA I NALEWKI «

» WIEJSKIE CENTRUM TURYSTYKI «

» SPOTKANIA Z HISTORIĄ «

ARCHIWUMZAPRASZAMY

Od dnia 30.01.2017r rozpoczynamy "WARSZTATY ROZMAITOŚCI" - w każdy poniedziałek od 16-18 w WCT Smołdzino /GOK/. Uczestnictwo bezpłatne, gwarantujemy miłą atmosferę, poczęstunek oraz przekaz naszych umiejętności manualnych. Rozpoczynamy "jajkowo" - każdy przynosi sobie jajko, klej, sznurek oraz inne materiały dekoracyjne. Przez styczeń, luty, marzec będziemy przygotowywać elementy dekoracyjne wielkanocne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMYZapraszamy Państwa na Warsztaty Florystyczne - Wielkanocne

w dniu 04.03.2017r godz. 10-15 w POKOJE GOŚCINNE KOMNINO3B, 76-214 SMOŁDZINO

Kreatywne, czarodziejskie dekoracje - przedmiotem warsztatów będzie wykonanie wianka brzozowego oraz maty brzozowej wraz z dekorowaniem materiałami ekologicznymi, świątecznymi oraz kwiatami żywymi. Koszt na uczestnika to 50 zł - zawiera: zakup materiałów florystycznych, ozdoby, kwiaty świeże, drobny poczęstunek. Każdy uczestnik zapozna się z pojęciem "wianek" - "kompozycja kwiatowa" oraz "stroik", ozdoby są własn. uczestnika

Proszę zabrać ze sobą:
- narzędzia typu sekator, cęgi, kombinerki
- fartuszek oraz dobry humor

Zapisy Renata Knitter 603449826 komnnino@op.pl do 20.02.2017r /co najmniej 8 uczestników/

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PODARUJ SOBIE TROCHĘ PRZYJEMNOŚCI

www.komnino.pl


ZAPRASZAMY NA WARSZTATY FILCOWANIA - WIELKANOCNE
Warsztaty filcowania "Wiosenna kolorowa kura"

Warsztaty odbędą się w GOK Smołdzino, ul. Bohaterów Warszawy 30
w dniu 11.03.2017r od godz. 10 do 15. Trenerem będzie Pani Iwona Więznowska.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają właściwości zgrzebnej wełny w filcowaniu, pracę na płaskim szablonie i z blokerami.
Nauczą się tworzyć formy 3D, takie jak: kratery, szibori i grzebienie wielowarstwowe.

Wykonane prace są własnością uczestników. Mogą być dekoracją wnętrza, zabawką dla dzieci lub prezentem dla rodziny bądz znajomych.

Koszt warsztatu: 100 zł /dla 10 osób/dla mniejszej liczby 120 zł/. Koszt warsztatów zawiera zakup materiałów, dodatków, foli, wynajem sali w GOK, oraz drobny poczęstunek. Materiały i przybory są wliczone w cenę. Zapisując się podajemy 2 kolory wiodące i 2 dodat.
Czas trwania: ok. 5h.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Uczestnik przynosi ze sobą:
- 2 ręczniki,
- niedużą plastikową miskę,
- chłonną ściereczkę,
- ostre nożyczki,
- ołówek,
- ewentualnie do zdobienia kawałki naturalnej włóczki wełnianej /100% wełny/ lub muliny.

Zapraszamy do zapisania się do Renata Knitter - 603 449 826, komnino@op.pl do 20.02.2017rOGŁOSZENIE

W związku z dalszą realizacją celów projektu "SPOTKANIA Z HISTORIĄ", związanych z digitalizacją zdjęć, transkrypcjami opowiadań i wykonaniem merytorycznym wydawnictwa, które ma być rezultatem projektu, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych, zaangażowanych, wspierających o dokonanie wpłat NA KONTO 26 9315 0004 0014 3198 2000 0080 z dopiskiem DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - "SPOTKANIA Z HISTORIĄ". Każdy darczyńca będzie uwzględniony w wydawnictwie. Może wspólnymi siłami zrobimy coś dla ogółu. Dziękujemy


Oferta zamieszczenia reklamy w publikacji "Gmina Smołdzino"

PUBLIKACJA
"Gmina Smołdzino" to publikacja dedykowana turystom jak i mieszkańcom tej gminy. Książka będzie swoistym vademecum dogłębnie opisującym atuty, historię oraz atrakcje gminy Smołdzino, a także będzie stanowić kompetentne i aktualne źródło wiedzy. W książce znajda się fotografie archiwalne, pochodzące z kolekcji autora oraz albumów mieszkańców gminy Smołdzino.

WYDAWNICTWO
Publikacja "Gmina Smołdzino" zostanie wydana w wersji drukowanej w formacie A5 w nakładzie jednorazowym 1.000 egzemplarzy jako minimum 260 stronicowa książka. W publikacji znajdzie się wiele nieopisywanych wcześniej historii oraz ponad 300 zdjęć z czego większość nie była wcześniej publikowanych.

REKLAMA
Reklama firmy na stronie A5 lub dwóch stronach A5 to opisująca historię, dokonania i sukcesy na rynku, wzbogacona o fotografie, na których przedstawione są np.: siedziba firmy, logo, produkt. Strony z reklamami będą zamieszczone na końcu publikacji, a na poprzedzającej je stronie będzie spis z odwołaniem do konkretnej strony.

KOSZT REKLAM
Pół strony A5 - 500 zł BRUTTO - reklamodawca otrzyma 10 egzemplarzy publikacji.
Jedna strona A5 - 1000 zł BRUTTO - reklamodawca otrzyma 20 egzemplarzy publikacji.
Dwie strony A5 - 2000 zł BRUTTO - reklamodawca otrzyma 40 egzemplarzy publikacji.
Zamówienie dwóch stron A5 jest równoznaczne z umieszczeniem ich w pierwszej kolejności w stosunku do ogółu reklam.

CEL
Wydawca dzięki firmom i przedsiębiorstwom zamieszczającym w publikacji reklamy zwiększa nakład, a co za tym idzie obniża koszta. To daje możliwość taniej sprzedaży książki dzięki czemu trafia ona do szerokiego grona odbiorców.

AUTOR
Tomasz Urbaniak, słupszczanin, pasjonat historii regionalnej i znawca powiatu słupskiego, kolekcjoner, kustosz Muzeum Miasta Słupska, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słupskiej, autor książek o historii regionu, setek artykułów prasowych i programów telewizyjnej.
WCZORAJ ODBYŁO SIĘ WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA ROZWOJU TURYSTYKI WIEJSKIEJ "SŁOWINIEC" W SMOŁDZINIE - WYBRANO NOWY ZARZĄD W SKŁADZIE:
1. PREZES - WITOSŁAWA POKORSKA
2. V-CE PREZES - AGNIESZKA PAJDO-RUSZCZYŃSKA
3. SKARBNIK - EWA MACIEJUK

KOMISJA REWIZYJNA:
1. BEATA WRÓBEL - PRZEWODNICZĄCA
2. ANNA KOWALCZYK
3. RENATA KNITTER

KOMISJA PRZEGLĄDU KWATER:
1. ANNA KOWALCZYK
2. IWONA GONERA
3. JEDNA OSOBA Z CZŁONKÓW ZARZĄDU

Wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy, budowania dobrej marki i pozytywnego wizerunku oraz generowania dobrej energii, która jest elementem motywującym do dalszej pracy. Współpracując /a współpraca zawsze się opłaca/ może wiele zrobić dobrego dla naszej pięknej Gminy Smołdzino, kwaterodawców i całej społeczności lokalnej. Zachowajmy to co zostało dobrego zrobione przez 10 lat działalności dotychczasowego Zarządu - rozmawiajmy ze sobą /a nie o sobie/ a zakładane rezultaty zostaną osiągnięte. Bardzo wszystkim dziękuje za dotychczasową współpracę, za wspaniałą niespodziankę, kwiaty, prezenty, miłe słowa - tort i całą oprawę. Jestem zaskoczona, wzruszona a zarazem usatysfakcjonowana, że zaangażowanie spotkało się z pozytywną oceną. Dziękuje Panu Wójtowi i Partnerom /GOK Smołdzino, CIS USTKA, SPN, Andrzejowi Demczakowi, Panu Henrykowi Soja, Joannie Orłowskiej, P. Eli Bernackiej-Hanus, członkom Stowarzyszenia, mieszkańcom Smołdzina - Marlence i przyjaciołom/. Dotychczasowemu Zarządowi dziękuje za zaufanie przez te 10lat. Mieszkam, pracuje i "lubię swoją małą ojczyznę" - służę pomocą, jestem otwarta na współpracę. Jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo dziękuje!Zarząd Stowarzyszenia ze względu na brak środków na delegacje upoważnił Pana Andrzeja Kwiatkowskiego /Prezesa LSA/ do reprezentowania NAS na WALNYM PFTW "GG"


Nałęczów, 15.03.2017 r.

Szanowni Przedstawiciele Stowarzyszeń należących do Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "GG"

W imieniu Zarządu Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "GG" serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Walnym Zebranie Członków Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne", które odbędzie się dnia 8 kwietnia 2017 w Sali konferencyjnej Targów Kielce. Początek zebrania godzina 14.00. Nr sali prześlemy w najbliższym terminie.

Zgodnie z & 22 punkt 7 Statutu Organizacji w przypadku braku quorum w I terminie Walne Zebranie odbędzie się w drugim terminie o godzinie 15.00 bez względu na ilość członków.

Informacje dodatkowe:

• Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "GG" pokrywa koszt pobytu jednego przedstawiciela organizacji, w tym nocleg z 8 na 9 kwietnia. Koszt pobytu każdej następnej osoby pokrywa organizacja delegująca. W przypadku chęci korzystania z noclegu prosimy o pilny kontakt w tej sprawie w celu dokonania rezerwacji.
• Walne Zebranie organizacji odbędzie się podczas trwających w dniach 7 - 9 kwietnia targów Agrotravel. Istnieje możliwość uczestnictwa w konferencjach towarzyszących targom i korzystania z oferty skierowanej do uczestników konferencji, np. wyżywienia.
• Podczas targów Agrotravel Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "GG" będzie miała swoje stoisko wystawiennicze. Zwracam się więc z prośbą o dostarczenie materiałów promocyjnych, osobistej obsługi stoiska Federacji lub wynajęcie dodatkowej powierzchni wystawienniczej.
• Zwracam się z prośbą o uregulowanie zaległych składek członkowskich.

Z poważaniem

Wiesław Czerniec

Prezes Zarządu

Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "GG"


Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki Wiejskiej "SŁOWINIEC" zaprasza wszystkich chętnych na "Warsztaty Rozmaitości" - zdobienie jajek woskiem w dniu 10.04.2017r od 16-18. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale każdy przynosi ze sobą:

- ugotowane jajka
- podkładkę na stół
- patyczek z ostrą końcówką
- ręcznik papierowy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - Wiejskie Centrum Turystyki w SMOŁDZINIE - GOK
 

Site created by AFR Omega :: wczasy nad morzem :: agroturystyka nad morzem ::